POMPA CIEPŁA MODEL FUTURE

Model Future posiada trzy wersje pomp o różnej mocy. Urządzenia posiadają 7 calowy wyświetlacz.

Najbardziej
Popularne
pompa ciepła gejzer future eco

EKO

5-18kW


Przystosowane do ogrzewania budynku o powierzchni 50-360m2

 • 75% Oszczędności Energii
 • 7 Calowy Wyświetlacz LCD
 • Cicha Praca
 • Nowoczesny Wygląd
 • Grzanie C.W.U
 • Sterowanie Online
Dobra  
Cena 
pompa ciepła gejzer future eco

KOMPAKT

5-15kW


Przystosowane do ogrzewania budynku o powierzchni 50-300m2

 • 75% Oszczędności Energii
 • 7 Calowy Wyświetlacz LCD
 • Wbudowany Zbiornik na Wodę
 • Cicha Praca
 • Nowoczesny Wygląd
 • Grzanie C.W.U
 • Sterowanie Online
pompa ciepła gejzer future mega

MEGA

18-70kW


Przystosowane do ogrzewania budynku o powierzchni 350-1400m2

 • 75% Oszczędności Energii
 • 7 Calowy Wyświetlacz LCD
 • Cicha Praca
 • Nowoczesny Wygląd
 • Grzanie C.W.U
 • Sterowanie Online

Gruntowe Pompy Ciepła

Innowacyjne urządzenia oparte na wieloletnich testach zapewniają komfort i bezpieczeństwo w całorocznym ogrzewaniu i chłodzeniu budynków. W naszej gamie produktów posiadamy trzy modele Pomp Ciepła.

KARTA PRODUKÓW W PDF

Seria Future


Pompa ciepła Gejzer Future Eko to urządzenie typu woda/woda, solanka/woda. Dolnym źródłem ciepła mogą być źródła odnawialne o nieograniczonych zasobach takie jak woda gruntowa, grunt, skały lub sztuczne źródła ciepła. Konstrukcja pompy ciepła została oparta o sprężarki typu Scroll, zapewniające bezobsługową, długowieczną oraz szczególnie cichą pracę całego urządzenia. Innowacyjna technologicznie sprężarka spiralna Hitachi precyzyjnie dostosowuje wydajność do wymaganego obciążenia przy zachowaniu minimalnego poboru mocy. Urządzeniem można sterować bezprzewodowo.

W celu kompleksowego spełnienia wymagań naszych klientów stworzyliśmy najbardziej innowacyjne urządzenie – pompę ciepła GEJZER KOMPAKT – W. Jej rozwiązania techniczne są oparte na wieloletnich obserwacjach i doświadczeniach zdobytych przy instalacjach całej gamy dostępnych w Polsce zagranicznych pomp ciepła. Urządzenie zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo ogrzewania budynków. W pełni automatyczny system wytwarzania ciepła zapewnia użytkownikowi wygodę i niezależność.

Pompa ciepła GEJZER KOMPAKT – W polskiej produkcji jest jednym z najlepszych na rynku urządzeń - nie ustępuje w żadnym z parametrów podobnym urządzeniom czołowych producentów europejskich. Stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla ogrzewania budynków oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Źródłem ciepła mogą być nieograniczone zasoby odnawialnej energii cieplnej występujące w otaczającej nas przyrodzie.

Sercem pompy ciepła jest sprężarka rotacyjna specjalnie zaprojektowana dla pomp ciepła. Sprężarki używane w pompie ciepła GEJZER KOMPAKT – W cechuje wysoka sprawność, niski poziom hałasu oraz wysoka niezawodność. Cała produkcja jest realizowana w oparciu o komponenty renomowanych firm, takich jak: Grunfoss, Alco, Honeywell, Hitachi, Copeland.

Zastosowany w tych pompach ciepła zasobnik c.w.u o pojemności 200 litrów jest wykonany ze stali nierdzewnej i jest izolowany pianką polietylenową. Elementem grzejnym jest wbudowana w zasobnik spirala wykonana z rury nierdzewnej. Pompa ciepła jest kompletnym urządzeniem grzewczym. Posiada wbudowane pompy cyrkulacyjne dolnego źródła ciepła i systemu grzewczego. Zainstalowany jest również mikroprocesorowy sterownik, pomocnicze źródło ciepła w postaci wielostopniowej grzałki elektrycznej oraz nowoczesny zawór trójdrożny. System sterowania jest wyposażony w urządzenia monitorujące temperaturę i ciśnienie oraz w system zabezpieczeń elektrycznych. Standardowym wyposażeniem każdej pompy ciepła jest mikroprocesorowy układ płynnego startu sprężarki, który w znaczny sposób wydłuża jej żywotność oraz powoduje zredukowanie uderzeń prądowych w układzie jej zasilania.

Centralne sterowanie systemu grzewczego jest oparte na działaniu sterownika SALTRONIK , zaprojektowanego i wykonanego w Polsce. Sterownik wykorzystuje inteligentne algorytmy wyliczania zapotrzebowania na ciepło. Jego oprogramowanie wykonane w języku polskim jest bardzo czytelne i zrozumiałe dla Użytkownika. Sterowanie pompą ciepła następuje przy użyciu kolorowego dotykowego wyświetlacza LCD.

Dzięki rozbudowanym funkcjom programowania, Użytkownik jest w stanie dostosować dokładnie do swoich potrzeb i przyzwyczajeń temperaturę pomieszczeń oraz temperaturę ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła przeszła badania kompatybilności z najnowszymi normami europejskimi i posiada certyfikat CE. Pompa ciepła jest produkowana w Polsce, a jej producent zapewnia stały dostęp do najnowszego, stale ulepszonego oprogramowania oraz pełną dostępność do wszystkich części zamiennych.

Seria Gejzer Mega jest skierowana do obiektów przemysłowych. Posiadamy możliwość kaskadowego połączenia pomp, dlatego jesteśmy w stanie ogrzać nawet największe obiekty przemysłowe.

Przykładowe Kotłownie


pompa ciepła
pompa ciepła
pompa ciepła
Firma GEJZER została założona w 1988 r. Przez szereg lat nieprzerwanej działalności przeszła liczne transformacje, uzyskując obecny kształt na poziomie europejskiego przedsiębiorstwa. Firma kształtowała swoje obecne doświadczenie w branży w trakcie długiego okresu działalności – dzięki licznym sukcesom, ale także porażkom, które zmieniono w najbardziej wartościowe lekcje i które doprowadziły do utworzenia i wdrożenia projektu pomp ciepła.

W ciągu kilkunastu lat działalności firma GEJZER zajmowała się montażem instalacji centralnego ogrzewania pompami ciepła. Początkowo realizowaliśmy projekty w oparciu o pompy zagranicznych producentów renomowanych marek, zdobywając coraz większe doświadczenie. Setki zrealizowanych instalacji sprawiło, że osiągnęliśmy poziom wiedzy, pozwalającej na wykonanie autorskiego produktu – pompy ciepła polskiej produkcji GEJZER. Zadbaliśmy by była ona produktem na miarę XXI wieku – stworzyliśmy produkt wysokiej jakości, spełniający wysokie wymagania i odpowiadający na potrzeby naszych Klientów. Nasze pompy zapewniają komfort i oszczędność, dzięki czemu jest coraz więcej domów ogrzewanych ekologiczną technologią z użyciem pompy ciepła GEJZER.
Firma powstała w celu tworzenia funkcjonalnych, estetycznych i ekonomicznych urządzeń grzewczych. Podczas realizacji projektów oferujemy Państwu naszą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w branży grzewczej.
Zajmujemy się całym procesem - produkcją i dystrybucją polskich pomp ciepła, projektowaniem, a także montażem systemów grzewczych na terenie całej Polski.
Ciągle rozszerzamy sieć sprzedaży oraz prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny naszych produktów.

Naszym priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Odzwierciedleniem naszych umiejętności, a zarazem najlepszą rekomendacją usług są nasze realizacje i referencje. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych produktach i usługach.

Przykładamy najwyższą wagę do wysokiego poziomu kompetencji swoich pracowników. W tym celu organizujemy szereg szkoleń dla przedstawicieli handlowych, projektantów oraz ekip montażowych w zakresie doboru i montażu instalacji gruntowych pomp ciepła.